HAKKIMIZDA

MOTOR VE MEKANİK

Manisa Kenan Evren Sanayi sitesinde özel cihaz ve ekipmanlarla siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Sürekli ilerleyen ve gelişen teknoloji sayesinde araçlarımızdaki sistemler de daha karmaşık hale gelmekte ve sürekli gelişmektedir. Bu da araçların arıza tespiti ve onarım şeklini o araca özel kılmaktadır. Bu arızaların tespitinde özel ekipmanlar kullanarak profesyonel eğitimli kişilerin çalışmaları sonucunda çözülebilmektedir.

Bu yüzden aracınız eğitimsiz ve gerekli ekipmanlara sahip olmayan kişilerin müdahalesi ile onarılamayacak ve ileride daha kötü sonuçlar verebilecek garantisi olmayan problemler yaratmayacaktır. Özel olarak üretilen ve programlanan test cihazları olmadan yapılan teşhis ve onarımlar çok sağlıklı olmamaktadır. Bu yüzden zaman zaman müşteriler için hayati hayati boyutlara varan sonuçlar da oluşabilmektedir.

PERİYODİK BAKIM

Periyodik bakımlar aracınızın ömrü açısından hayati bir öneme sahiptir. Bakım işlemleri uzman kişiler tarafından orijinal veya 1.sınıf yedek yedek parça kullanılarak gerçekleştirilmelidir. Servisimizde yapılan tüm uygulamalar kalite ve hizmet anlayışı çerçevesinde eğitimli teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Servisimizde yapılan bakımlar sırasında aracınızın hayati bileşenlerinin en ince noktasına kadar gözden geçirildiğinden ve sorunsuz bir hizmet aldığınızdan emin olursunuz.

Bakım sırasında ortaya çıkan diğer sorunlar için tarafınızdan onay alınmadıkça asla işlem uygulanmayacak, sadece ilgili işlem için değiştirilmesi gereken parçalar değiştirilecektir.